Nawigacja


Technologia SEO-Leniviec Groupwork


Technologia SEO-Leniviec Groupwork pozwala stworzyć dynamiczną sieć, w której wszyscy edytorzy mają dostęp do wspólnej bazy:
- synonimów własnych
- słowników własnych
- Biblioteki zapisanych artykułów
- wspólnej drukarki
i innych narzędzi.
Narzędzie to idealnie nadaje się dla grup SEO Copywriterów, czy Firm zajmujących się szerokopojętym SEO.

Dzięki odpowiedniemu skonfigurowaniu Serwera można tworzyć publiczne, bądź zamknięte grupy SEO Copywriterów korzystających ze wspólnych baz i narzędzi.


Usługi

Oto niektóre z usług, które są dostępne dla grupy SEO-Leniviec Groupwork (Administrator może wybierać, które i jak mają działać):
i inne...

Zasada działania - co potrzebuję?

Każdy SEO-Leniviec w wersji 1.9 lub nowszej ma wbudowaną obsługę Groupwork. Wystarczy więc zakupić oprogramowanie Serwer SEO-Leniviec Groupwork, które ma dożywotnią licencję na jedną grupę Groupwork. Serwer napisany jest pod Windows, ale może być także używany na Linuxie pod Wine. Jedyny wymóg to aby komputer-serwer był widoczny przez klientów w sieci. Więcej szczegółów niżej.

Serwer SEO-Leniviec Groupwork

Oprogramowanie to jest niezbędne, aby uruchomić swoją grupę.

Serwer podzielony jest na kilka sekcji, które pozwalają w łatwy sposób administrować własnym Serwerem.

LOG

Ta zakładka zawiera ogólne oraz detaliczne informacje dotyczące działania Serwera. Dzięki temu Administrator będzie na bieżąco widział, co robią klienci.


Klienci

Zakładka służąca do sprawdzenia, kto aktualnie podłączony jest do grupy oraz dla bezpieczeństwa. Pozwala blokować dowolne adresy: IP i MAC.

Konfiguracja

Pozwoli w prosty i szybki sposób zmienić najważniejsze parametry Serwera, takie jak: nazwa i hasło grupy, port, maksymalna ilość osób w grupie itd.

Usługi


W tym miejscu Administrator może wybrać które usługi i w jaki sposób mają działać na Serwerze. Przykładowo: jeżeli nie jest potrzebne drukowanie, chat i lista osób to można je szybko wyłączyć.

Narzędzia

Jednym kliknięciem pozwala schować program, czy dodać go do autostartu.

Opis programu

Znajdują się tutaj informacje na temat technologii SEO-Leniviec Groupwork.

Jak używać

Proste wskazówki, jak dobrze uruchomić Serwer Groupwork oraz lista lokalnych i zewnętrznych adresów IP maszyny.

Technicznie

Technicznie rzecz biorąc Serwer jest bardzo szybki, zoptymalizowany, nie ma żadnych skinów (nawet systemowych). Wszystkie informacje są zapisywane w katalogu obok Serwera, a port można zmieniać - oznacza to, że jest możliwe uruchomienie więcej niż jednej grupy na jednym komputerze-serwerze. Można wtedy wykupić więcej licencji na Serwer, aby postawić np. kilka osobnych grup.Jak to wygląda po stronie uczestników grupy

Każdy uczestnik dysponujący programem SEO-Leniviec w wersji 1.9 lub nowszej jest już gotowy do połączenia się w sieć SEO-Leniviec Groupwork (i nie musi on ponosić żadnych dodatkowych kosztów)!
Wystarczy, że w ustawieniach wpisze odpowiednie dane Serwera i grupy - od tej pory uczestniczy on w grupie.
Pojawi się nowa pozycja w menu - "Groupwork", która pozwoli m. in. na wyświetlenie informacji o grupie:

Oto kilka screenów z SEO-Lenivca w grupie Groupwork:
Biblioteka artykułów zapisanych, kiedy osoba jest podłączona do grupy:

Chat grupowy:


Cena i możliwość zakupu

Serwer SEO-Leniviec Groupwork można zakupić na tej stronie.

Cena jednej licencji dożywotniej na jedną grupę: 239,00.
Procedura zakupu:

1. Wyślij przelew z podanymi danymi:
The First Path Technologies Jakub Król
ul. Warmińska 8/6
44-335 Jastrzębie Zdrój
60 1140 2004 0000 3502 7260 9002
(mbank - BRE BANK)
Tytuł: Serwer SEO-Leniviec Groupwork oraz Twój adres e-mail
Kwota: 239,00


2. A następnie prześlij na adres amidamaru.pro@gmail.com potwierdzenie przelewu z tego samego adresu e-mail, jaki podałeś w tytule przelewu.

3. Po przeczytaniu przez nas e-maila otrzymasz adres do pobrania Serwera oraz hasło potrzebne do jego uruchomienia.TextWriting.net

Obecnie możliwość zakupu SEO-Lenivca została zawieszona ze względu na pojawienie się następcy SEO-Lenivca - zapraszamy na stronę TextWriting.net - zaawansowanego, lecz prostego wielojęzykowego edytora tekstu on-line stworzonego dla Copywriterów i Specjalistów SEO. Jest to o wiele bardziej zaawansowana wersja SEO-Lenivca. Co nowego? Zbudowany od nowa, działający w chmurze, potrafi sam generować artykuły, działa nie tylko dla polskiego, ale i w innych jezykach... możliwości jest sporo - sprawdź teraz!


Potwierdzona jakość

Jakość i przydatność SEO-Lenivca potwierdzają liczne opinie Użytkowników - SEO-Copyrighterów stosujących go podczas swojej pracy, jak i przyznany nam certyfikat Kompatybilny z systemem operacyjnym Windows® 7 od firmy MicrosoftWindows is a trademark of the Microsoft group of companies. Windows jest znakiem towarowym firmy Microsoft.

Wymagania | Licencja i regulamin | Lista zmian (changelog) | API (programis.) | Kontakt