Nawigacja


Kontakt


Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, uwagi, sposrzeżenia lub pomysły, pisz proszę pod adres e-mail: amidamaru.pro@gmail.com. Możesz też napisać pod numer GG: 33870147 lub skorzystać z formularza kontaktowego na stronie 6669.pl.

Kupony promocyjne

Informuję, że jest możliwe skorzystanie z systemu kuponów, gdzie Administrator strony związanej z SEO, czy artykułami, może wykupić zniżkę dla swoich Uzytkowników. Więcej informacji pod kontaktowym adresem e-mail.

Pomoc techniczna

Każdemu Użytkownikowi Wersji Pełnej przysługuje nieodpłatna pomoc techniczna. Aby z niej skorzystać w programie wybierz Pomoc -> Pomoc techniczna... - pojawi się formularz kontaktu z pomocą techniczną.

Szybki kontakt


TextWriting.net

Obecnie możliwość zakupu SEO-Lenivca została zawieszona ze względu na pojawienie się następcy SEO-Lenivca - zapraszamy na stronę TextWriting.net - zaawansowanego, lecz prostego wielojęzykowego edytora tekstu on-line stworzonego dla Copywriterów i Specjalistów SEO. Jest to o wiele bardziej zaawansowana wersja SEO-Lenivca. Co nowego? Zbudowany od nowa, działający w chmurze, potrafi sam generować artykuły, działa nie tylko dla polskiego, ale i w innych jezykach... możliwości jest sporo - sprawdź teraz!


Potwierdzona jakość

Jakość i przydatność SEO-Lenivca potwierdzają liczne opinie Użytkowników - SEO-Copyrighterów stosujących go podczas swojej pracy, jak i przyznany nam certyfikat Kompatybilny z systemem operacyjnym Windows® 7 od firmy MicrosoftWindows is a trademark of the Microsoft group of companies. Windows jest znakiem towarowym firmy Microsoft.

Wymagania | Licencja i regulamin | Lista zmian (changelog) | API (programis.) | Kontakt