Nawigacja


Witaj w pobieralni SEO-Lenivca, możesz stąd pobrać najnowszą wersję.


Wypróbuj SEO-Lenivca już dzisiaj - pobierz Wersję Demo!

Kliknij tutaj, aby pobrać SEO-Lenivca w Wersji Demo
Informacja: Wersja Demo nie pozwala na jej komercyjne wykorzystanie. Ponadto ograniczone są jej możliwości, a dołączone słowniki uboższe.






Inne pliki do pobrania:
Przydatne skrypty:
Dla osób, które używają SEO-Lenivca na dwóch komputerach:
Poniższy skrypt skopiuje wszystkie ustawienia i słowniki własne do folderu kopii: http://SEOLeniviec.tk/SEO-Leniviec-ZrobKopieZapasowa.bat Folder z kopią ustawień możemy skopiować, a następnie umieścić w jednym folderze razem z poniższym skryptem: http://seoleniviec.tk/SEO-Leniviec-PrzywrocenieKopiiUstawien.bat Po uruchomieniu tego skryptu ustawienia SEO-Lenivca zostaną nadpisane przez wykonaną wcześniej kopię.

TextWriting.net

Obecnie możliwość zakupu SEO-Lenivca została zawieszona ze względu na pojawienie się następcy SEO-Lenivca - zapraszamy na stronę TextWriting.net - zaawansowanego, lecz prostego wielojęzykowego edytora tekstu on-line stworzonego dla Copywriterów i Specjalistów SEO. Jest to o wiele bardziej zaawansowana wersja SEO-Lenivca. Co nowego? Zbudowany od nowa, działający w chmurze, potrafi sam generować artykuły, działa nie tylko dla polskiego, ale i w innych jezykach... możliwości jest sporo - sprawdź teraz!


Potwierdzona jakość

Jakość i przydatność SEO-Lenivca potwierdzają liczne opinie Użytkowników - SEO-Copyrighterów stosujących go podczas swojej pracy, jak i przyznany nam certyfikat Kompatybilny z systemem operacyjnym Windows® 7 od firmy Microsoft



Windows is a trademark of the Microsoft group of companies. Windows jest znakiem towarowym firmy Microsoft.

Wymagania | Licencja i regulamin | Lista zmian (changelog) | API (programis.) | Kontakt