Nawigacja


Podstawowe funkcje programu


Wygodny edytor treści
To miejsce jest najczęściej używanym elementem - przeciez to tutaj tworzy i edytuje się całą treść, SEO-Leniviec sprawia, że korzystanie z niego jest bardzo wygodne i intuicyjne.
Wbudowane podkreślanie składni SEO
Wygodne, wielopoziomowe podkreślanie składni SEO (maksymalnie do 7 stopni). Zaznacza słowa bazowe. Znacznie ułatwia pisanie artykułów i znajdowanie błędów.
Praca w zakładkach (kartach)
SEO-Leniviec obsługuje zakładki (karty), tak jak popularne przeglądarki internetowe - znacznie ułatwia i usprawnia to pracę przy obróbce wielu tekstów. Każda zakładka może mieć unikalną nazwę i wybraną przez Ciebie ikonę.
Sprawdzanie treści w wyszukiwarkach
Unikatowa opcja, która sprawdza początek Twojej treści w najważniejszych wyszukiwarkach: Google, bing oraz Yahoo! (a także dodatkowo w zewnętrznym, płatnym serwisie Copyscape Premium) - pozwala to uniknąć tzw. duplicate content i tym samym ocenić jakość artykułu.
Bardzo wygodne wstawianie synonimów
Program po kliknięciu na dany wyraz wyświetli listę synonimów, z zachowaniem odmiany oraz układu wielkich/małych liter i pozwoli bardzo szybko wybrać dowolne z nich. Dodatkowo pozwala na definiowanie własnych synonimów, czy dobór automatyczny.
Automatyczne sprawdzanie pisowni
Program SEO-Leniviec automatycznie sprawdza poprawność pisowni w wygenerowanych artykułach. W Wersji Pełnej zawiera bardzo dokładny słownik obejmujący ok. 3.000.000 polskich słów w różnych odmianach. Dodatkowo słownik w Wersji Pełnej zawiera kody HTML, CSS oraz artybuty co ułatwia pisanie artykułów sformatowanych.
Automatyczna inteligentna zamiana tekstu w wersje synonimizowaną
Wklej dowolny tekst, kliknij jeden przycisk, a z Twojego tekstu powstanie artykuł z automatycznie podmienionymi wszystkimi słowami na najlepiej dopasowaną wersję z synonimami.
Masowe generowanie artykułów
Program pozwala w bardzo szybki sposób na tzw masowe generowanie artykułów - czyli wygenerowanie wielu (min. 1, max. 1.500.000.000) artykułów i zapisanie ich do jednego, bądź wielu plików. Proces jest w pełni automatyczny i szybki.
Biblioteka `Moje zapisane artykuły`
Narzędzie pozwalające w prosty sposób przechowywać i gromadzić swoje artykuły w widoku drzewa. Pozwala tworzyć nowe kategorie oraz zarządzać istniejącymi - od teraz Twoje artykuły SEO będą zawsze w idealnym porządku!
DODATKOWO: na początek do swojej Biblioteki dostajesz 1.000 darmowych artykułów pochodzących z serwisu artykuly.com.pl.
SEO-Leniviec to także narzędzie do pracy grupowej
SEO-Leniviec Groupwork to technologia, która pozwala na pracę w grupie, Firmie, czy innej jednostce organizacyjnej. Połącz wiele komputerów z SEO-Lenivcem w jedną grupę, mogącą korzystać ze wspólnego chatu, wspólnej drukarki, buduj unikalne firmowe bazy synonimów i słowników oraz rozdzielaj i kontroluj teksty dzięki wspólnej Bibliotece artykułów. Więcej o tej technologii przeczytasz tutaj (klik!).
Podkreślanie wyrazów dla których nie ma synonimów
SEO-Leniviec wyręczy Cię w sprawdzaniu dla których wyrazów istnieją synonimy, a dla których nie - i podkreśli na szaro w tekście źródłowym wyrazy, dla których napewno nie ma synonimów w bazie.
Edytor HTML
Prosty i wygodny pasek narzędzi HTML ułatwi Ci pisanie sformatowanych tekstów. Pozwoli szybko pogrubić, pochylić, podkreślić, czy przekreślić tekst. Pozwoli też dodać paragraf, czy linię poziomą i inne znaczniki HTML...
Liczenie znaków, słów, zdań i linii
SEO-Lenieviec zarówno w fazie projektu, jak i generowania policzy znaki, słowa, zdania i linie tekstu.
Liczenie kombinacji
Dzięki specjalnym wzorom matematycznym program pozwala na liczenie przybliżonej możliwości kombinacji dla tekstu.
Rozszerzona składnia
Jeżeli zajmujesz się pisaniem artykułów SEO z pewnością docenisz rozszerzoną składnię w SEO-Lenivcu. Pozwala ona m. in. na zagnieżdżanie kilku wyborów w sobie, czy automatyczne wstawianie synonimów.
Do dyspozycji masz także wygodne edytory składni.
Tryb "Automatycznie generuj i kopiuj"
Generujesz artykuły, aby wkleić je do innej aplikacji, czy do formularzy na stronach internetowych? Zaznacz tę opcję, zminimalizuj SEO-Lenivca, a w schowku automatycznie co sekundę pojawi się nowo wygenerowany artykuł.
Podgląd w przeglądarce HTML - wiele silników do wyboru
Szybki wbudowany pogdląd pozwoli Ci zobaczyć, jak wyglądałby Twój artykuł w Przeglądarce Internetowej. Możesz także edytować styl CSS wyświetlanego tekstu.
SEO-Leniviec wyświetli podgląd w silniku Chromium (znany z Google Chrome), Trident (znany z Internet Explorer), Gecko (znany z Mozilla Firefox), zrenderuje treść natywnie, bądź otworzy w ulubionej przeglądarce - tak, jak wolisz!
Automatyczna zamiana części tekstu
Kilkoma kliknięciami zamień wszystkie słowa kluczowe na odnośniki, bądź podmień słowo na wersję zsynonimizowaną dla całego tekstu.
Biblioteki `Synonimy` oraz `Słownik`
To kolejne dwie biblioteki. Biblioteka `Synonimy` pozwalala przeglądać wszystkie synonimy w ich podstawowej formie dostępne w programie oraz wstawiać je bezpośrednio do tekstu.
Biblioteka `Słownik` pozwoli Ci szybko sprawdzić poprawność dowolnego słowa.
Porównywarka tekstów
Wbudowane narzędzie, które rozpoznaje i podaje procent unikalności tekstów. Może np. zapisywać tylko te artykuły, które przekraczają dany próg unikalności.
Format plików .len i integracja z systemem
Format plików .len oraz możliwość integracji z innymi typami plików. W eksploratorze Windows kliknij tylko PPM na plik, a SEO-Leniviec pozwoli Ci wykonać podstawowe czynności jednym kliknięciem.
Łatwy w personalizacji
Przjerzyste okienko ustawień pozwoli Ci zmienić wiele parametrów SEO-Lenivca i dopasować go do swoich potrzeb oraz preferencji.
Darmowa pomoc techniczna
Każdemu posiadaczowi Wersji Pełnej przysługuje nieodpłatna obsługa i pomoc techniczna, a dzięki odpowiednim narzędziom ew. usterki mogą zostać szybko wyeliminowane.
Dożywotnia licencja z wykorzystaniem komercyjnym
Tania licencja Wersji Pełnej pozwala Ci na używanie programu w wersji, w której go zakupiłeś dożywotnio, bez uiszczania abonamentów itp. Licencja obejmuje komercyjne wykorzystanie programu, łącznie z wykorzystaniem go w firmach zajmujących się SEO.
Optymalny i bardzo szybki
SEO-Leniviec świetnie wykorzysta moc Twojego komputera - wykorzysta wiele rdzeni, pozwoli Ci wybierać liczbę wątków...
Nasza aplikacja potrafi aktywnie wykorzystać technologie procesorów, takie jak: MMX, SSE, SSE2, SSE3, może korzystać z IA-32 lub bezpośrednio z Pure Pascal; to wszystko oraz optymalizacja sprawia że program jest bardzo szybki i niezawodny.
Najedź na nazwy: MMX, SSE, SSE2, SSE3 lub IA-32, a wyświetli się krótki ich opis.
Specjalne algorytmy zwiększające losowość
Program posiada opcję zwiększenia losowości poprzez pominięcie domyślnych algorytmów losowania i zastąpienia ich cechującym się większą losowością algorytmem Yarrow lub jeszcze większą losowością algorytmu GUID Rand, stosującego mechanizmy wbudowane przez Microsoft.
Najedź na nazwę algorytmu Yarrow lub GUID Rand, a wyświetli się krótki jego opis.

TextWriting.net

Obecnie możliwość zakupu SEO-Lenivca została zawieszona ze względu na pojawienie się następcy SEO-Lenivca - zapraszamy na stronę TextWriting.net - zaawansowanego, lecz prostego wielojęzykowego edytora tekstu on-line stworzonego dla Copywriterów i Specjalistów SEO. Jest to o wiele bardziej zaawansowana wersja SEO-Lenivca. Co nowego? Zbudowany od nowa, działający w chmurze, potrafi sam generować artykuły, działa nie tylko dla polskiego, ale i w innych jezykach... możliwości jest sporo - sprawdź teraz!


Potwierdzona jakość

Jakość i przydatność SEO-Lenivca potwierdzają liczne opinie Użytkowników - SEO-Copyrighterów stosujących go podczas swojej pracy, jak i przyznany nam certyfikat Kompatybilny z systemem operacyjnym Windows® 7 od firmy MicrosoftWindows is a trademark of the Microsoft group of companies. Windows jest znakiem towarowym firmy Microsoft.

Wymagania | Licencja i regulamin | Lista zmian (changelog) | API (programis.) | Kontakt